podlaskie

Brunch: Wschodnie przyjemności/Eastern Pleasures vol. IV

Jeśli wydawało Wam się, że w tym roku nie spotkamy się za stołem na wschodniej biesiadzie filmowej, to na szczęście byliście w błędzie!

12.06.2021, 15:15
Klub FAMA, Legionowa 5
bilet/ticket: 10 zł – kasa kina Forum + https://bilety.bok.bialystok.pl/
Annie wydawało się, że Amerykanin szukający żony na rozdartej wojną wschodniej Ukrainie będzie przystojnym kowbojem. Dziadkowi Emilowi wydawało się, że poznany korespondencyjnie nigeryjski książę odda mu połowę spadku. Dwóm niemieckim turystom wydawało się, że milczący Gruzin po prostu przewiezie ich łódką na drugą stronę rzeki, a nauczycielowi Aleksandrowi – że przed jego blokiem nieoczekiwanie zagościła sztuka współczesna.
Jeśli Wam się wydawało, że nie spotkamy się za stołem na wschodniej biesiadzie filmowej, to na szczęście byliście w błędzie. Chociaż w 2020 roku wszyscy obudziliśmy się w monstrualnej d… niczym bohaterowie rosyjskiego „Wydawało się” (“Seemed”), nasz tradycyjny – niczym gruzińskie wesele – zestaw „Wschodnie przyjemności” przywróci Wam komfort psychiczny i równowagę płynów w organizmie. Po ostatniej międzygalaktycznej podróży, zgodnie z obowiązującymi trendami, zapraszamy w podróż wirtualną. Nim polubicie kolejne wideo ze śmiesznymi kotami, zagłosujcie na Niżnie Derbyszki w konkursie na Najlepsze Małe Miasto Rosji, zatańczcie wolny z Anną i zagryźcie chinkali. Na Wschodzie bez zmian – jedno wesele, jeden pogrzeb i kilka złamanych serc!
Kuratorzy/Curators: Anna Sajewicz, Maciej Rant

Program:
Anna, Dekel Berenson, Ukraine, Israel, United Kingdom 2019, 15′
Seemed, Baibulat Btaullin, Russia 2020, 12’17”
Tradition, Ioseb “Soso” Biladze, Georgia 2019, 22′
Greetings from Nigeria, Peter Hoferica, Slovakia 2020, 17′

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/280119480462091

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.