Transmisja online, Edukacja kulturalna

Bitwa o kulturę. Łojantka na szczycie / SPOTKANIE ONLINE

Bitwa o kulturę. Łojantka na szczycie / SPOTKANIE ONLINE Spotkanie tłumaczone na polski język migowy Wydarzenie transmitowane online na stronie oraz profilu Teatru Starego Gość: Kinga Baranowska Prowadząca: Grażyna Lutosławska Czy zdobycie szczytu jest końcem, czy etapem wyprawy? Jak wygląda świat z wysokości? Czy umiejętności potrzebne do wspinania się przydają się w codziennym życiu? A odwrotnie? Czy ze szczytu schodzi ten sam człowiek, który na niego wszedł? Grażyna Lutosławska Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji „Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa” na antenie Radia Lublin w każdą niedzielę między 7.00 a 11.00. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/180968823379606/

02.03.2021
18:00 - 20:00
proanima.pl

Bitwa o kulturę. Łojantka na szczycie / SPOTKANIE ONLINE

Spotkanie tłumaczone na polski język migowy
Wydarzenie transmitowane online na stronie oraz profilu Teatru Starego
Gość: Kinga Baranowska
Prowadząca: Grażyna Lutosławska
Czy zdobycie szczytu jest końcem, czy etapem wyprawy? Jak wygląda świat z wysokości? Czy umiejętności potrzebne do wspinania się przydają się w codziennym życiu? A odwrotnie? Czy ze szczytu schodzi ten sam człowiek, który na niego wszedł?
Grażyna Lutosławska
Obszernych skrótów ze spotkań można wysłuchać w audycji „Nie tylko rozrywkowa niedziela radiowa” na antenie Radia Lublin w każdą niedzielę między 7.00 a 11.00.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/180968823379606/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Bitwa o kulturę. Łojantka na szczycie / SPOTKANIE ONLINE

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.