fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Koncert

Big Day / Plåster w Amfiteatrze

MOK Olsztyn zaprasza na koncert zespołu Big Day! Koncert odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o 20:00 w olsztyńskim Amfiteatrze. Jako support zagra grupa Plåster. Big Day zespół który na swój sposób zrewolucjonizował brzmienie polskiej muzyki lat \'90, wprowadzając do swoich piosenek elementy wyspiarskiego britpopu. Z czasem oczywiście wypracował swój własny styl, który do dziś pozwala wprawnemu uchu rozpoznać twórczość po kilku dźwiękach. Zespół kategoryzowany jest jako legenda polskiego rocka, ale również jako twórca alternatywny, co potwierdza jego jakość i muzyczne zapatrywania. Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa. Big Day i Plåster w Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie 15 sierpnia (sobota) / godz. 20:00 Bilety w cenie 20 zł na bilety.mok.olsztyn.pl oraz w stacjonarnych punktach MOK Olsztyn

15.08.2020
20:00 - 21:30

MOK Olsztyn zaprasza na koncert zespołu Big Day! Koncert odbędzie się w sobotę 15 sierpnia o 20:00 w olsztyńskim Amfiteatrze. Jako support zagra grupa Plåster.

Big Day

zespół który na swój sposób zrewolucjonizował brzmienie polskiej muzyki lat ’90, wprowadzając do swoich piosenek elementy wyspiarskiego britpopu. Z czasem oczywiście wypracował swój własny styl, który do dziś pozwala wprawnemu uchu rozpoznać twórczość po kilku dźwiękach. Zespół kategoryzowany jest jako legenda polskiego rocka, ale również jako twórca alternatywny, co potwierdza jego jakość i muzyczne zapatrywania.

Podczas wydarzenia obowiązuje nakaz zakrywania ust i nosa.

Big Day i Plåster w Amfiteatr im. Czesława Niemena w Olsztynie
15 sierpnia (sobota) / godz. 20:00
Bilety w cenie 20 zł na bilety.mok.olsztyn.pl oraz w stacjonarnych punktach MOK Olsztyn

Big Day / Plåster w Amfiteatrze

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.