fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
mazowieckie

Spotkanie autorskie, Warsztaty

Będę dźwięczny online! ● spotkanie śpiewacze z Adamem Strugiem

„Będę dźwięczny!” to cykl zajęć Ambasady Muzyki Tradycyjnej poświęconych doskonaleniu śpiewu lub gry na instrumencie. Skoro nie możemy spotkać się w Ambasadzie, zapraszamy na spotkanie online. Prowadzone przez Adama Struga spotkania śpiewacze mają charakter nieinwazyjny. Prowadzący podaje motyw, a uczestnicy śpiewają. Ten rodzaj śpiewu nazywamy tradycyjnym, naturalnym lub plemiennym. Cechą tego wokalnego gatunku jest \"śpiew po prostu\", czyli bez manier uchodzącego za uczony śpiewu operowego i amerykanoidalnych zdobień właściwych współczesnej wokalistyce estradowej. Spotkania — poza zaznajomieniem się z repertuarem przekazywanym w tradycji ustnej — służą odnalezieniu naturalnej siły i barwy głosu. ADAM STRUG Śpiewak, autor piosenek, popularyzator muzyki tradycyjnej CZWARTKI 19 i 26.11.2020 17:50—18:00 ustawka techniczna 18:00—20:30 spotkanie śpiewacze ● Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zgłoszenia. FORMULARZ ZAPISÓW https://forms.gle/TeRiix4QGoYXYbJK7 Potwierdzenie rezerwacji miejsca wysyłamy najpóźniej w ciągu 48h od otrzymania zgłoszenia. ● ● ● Wydarzenie realizowane w ramach zadania „W Ambasadzie Muzy Kują 2019–2021”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury. ● ● ● Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/366390297779776/

„Będę dźwięczny!” to cykl zajęć Ambasady Muzyki Tradycyjnej poświęconych doskonaleniu śpiewu lub gry na instrumencie. Skoro nie możemy spotkać się w Ambasadzie, zapraszamy na spotkanie online.

Prowadzone przez Adama Struga spotkania śpiewacze mają charakter nieinwazyjny. Prowadzący podaje motyw, a uczestnicy śpiewają. Ten rodzaj śpiewu nazywamy tradycyjnym, naturalnym lub plemiennym. Cechą tego wokalnego gatunku jest “śpiew po prostu”, czyli bez manier uchodzącego za uczony śpiewu operowego i amerykanoidalnych zdobień właściwych współczesnej wokalistyce estradowej. Spotkania — poza zaznajomieniem się z repertuarem przekazywanym w tradycji ustnej — służą odnalezieniu naturalnej siły i barwy głosu.

ADAM STRUG

Śpiewak, autor piosenek, popularyzator muzyki tradycyjnej

CZWARTKI
19 i 26.11.2020

17:50—18:00 ustawka techniczna
18:00—20:30 spotkanie śpiewacze

Udział bezpłatny, liczba miejsc ograniczona, obowiązują zgłoszenia.

FORMULARZ ZAPISÓW

https://forms.gle/TeRiix4QGoYXYbJK7

Potwierdzenie rezerwacji miejsca wysyłamy najpóźniej w ciągu 48h od otrzymania zgłoszenia.

● ● ●

Wydarzenie realizowane w ramach zadania „W Ambasadzie Muzy Kują 2019–2021”. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

● ● ●

Domek nr 3/20 przy ul. Jazdów jest wykorzystywany na cele kulturalno-społeczne przez Stowarzyszenie „Dom Tańca” dzięki pomocy Miasta Stołecznego Warszawy – Dzielnicy Śródmieście.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/366390297779776/

Będę dźwięczny online! ● spotkanie śpiewacze z Adamem Strugiem

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.