pomorskie

Koncert

Bartek Królik – Pan Od Muzyki Tour – Gdańsk

Przenosimy trasę Pan Od Muzyki Tour na październik 2021! Zakupione bilety na odwołane koncerty Bartka Królika zachowują ważność. -- Pan On Muzyki Tour -- Trasa koncertowa, promująca pierwszą solową płytę Bartka Królika pt.„Pan od muzyki”. Album łączy dotychczasowe doświadczenia artysty oraz autorskie teksty i kompozycje. W utworach Bartka można usłyszeć wpływy muzyki funkowej, soulowej i pop spod znaku D-Train i Prince\'a, true-schoolowy hip-hop oraz elektronikę z lat 80. XX wieku. \"Pan od muzyki\" to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która zdecydowanie podnosi na duchu. Bilety w cenie 45 PLN w przedsprzedaży, 60 PLN w dniu koncertu: >> https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/bartek-krolik/ Posłuchaj płyty: >> https://agoramuzyka.ffm.to/krolikpanodmuzyki Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/789964015200448/

21.10.2021
20:00 - 22:00

Przenosimy trasę Pan Od Muzyki Tour na październik 2021! Zakupione bilety na odwołane koncerty Bartka Królika zachowują ważność.

— Pan On Muzyki Tour —
Trasa koncertowa, promująca pierwszą solową płytę Bartka Królika pt.„Pan od muzyki”. Album łączy dotychczasowe doświadczenia artysty oraz autorskie teksty i kompozycje. W utworach Bartka można usłyszeć wpływy muzyki funkowej, soulowej i pop spod znaku D-Train i Prince’a, true-schoolowy hip-hop oraz elektronikę z lat 80. XX wieku. “Pan od muzyki” to płyta różnorodna stylistycznie, pulsująca miejskim rytmem i życiowa w przekazie, która zdecydowanie podnosi na duchu.
Bilety w cenie 45 PLN w przedsprzedaży, 60 PLN w dniu koncertu:
>> https://www.ebilet.pl/muzyka/pop/bartek-krolik/
Posłuchaj płyty:
>> https://agoramuzyka.ffm.to/krolikpanodmuzyki

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/789964015200448/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Bartek Królik – Pan Od Muzyki Tour – Gdańsk

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.