fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Seans, Transmisja online

Barany. Islandzka opowieść (premiera) | wirtualne Kino CSK

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu BARANY. ISLANDZKA OPOWIEŚĆ Komediodramat Grimura Hákonarsona rozgrywa się w scenerii dalekiej Północy i opowiada historię dwóch braci mieszkających na odludziu. Gummi (Sigurður Sigurjónsson) i Kiddi (Theodor Júlíusson) są rywalizującymi ze sobą hodowcami rzadkiej odmiany islandzkich owiec. Żyją w zgodzie z wielowiekową tradycją. Ponad wszystko cenią swoją wolność. A przy tym nie rozmawiają ze sobą od czterdziestu lat. Listy dostarczane z pomocą pasterskiego psa są jedyną formą ich sporadycznej komunikacji. Wieloletni braterski spór nabiera nowej siły, gdy nieprzewidziane zdarzenia zagrożą ich dotychczasowemu życiu. „Barany. Islandzka opowieść” to film przepełniony błyskotliwymi obserwacjami, ciepłem i ironicznym humorem. Reżyser przenikliwie ukazuje obraz ludzi broniących – czasem w uparty, a czasem w komiczny sposób – swojego stylu życia i niezależności. Film Hákonarsona to hymn na cześć przekornej ludzkiej natury, która w najtrudniejszej sytuacji potrafi zachować się w nieprzewidywalny, budzący podziw sposób. Reżyseria: Grímur Hákonarson Występują: Charlotte Bøving , Sigurður Sigurjónsson, Theodor Júlíusson Dramat / Islandia / 2015 1h 33min ______________________________________________________ LINK DO FILMU: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.890. ______________________________________________________ WAŻNE: Wykupując dostęp do filmów proszę zaznaczyć seans w Kinie CSK. BEZPOŚREDNI LINK DO NASZEJ SALI ONLINE: https://www.mojeekino.pl/show/kino-csk-lublin. REPERTUAR WIRTUALNEGO KINA CSK: W aktualnym repertuarze wirtualnego Kina CSK znajduje się około 200 filmów, które można oglądać w dowolnym czasie. Cały repertuar kina wirtualnego oraz kina stacjonarnego znajduje się w zakładce WYDARZENIA na stronie Kino CSK. OGÓLNE ZASADY DZIAŁANIA WIRTUALNEGO KINA CSK: - Na platformie MOJEeKINO.PL należy wejść w zakładkę KINO CSK i wybrać film z repertuaru kina. - Po wybraniu filmu, dokonując zapłaty należy jeszcze raz zaznaczyć seans w KINIE CSK (ważne). - Program, tak jak w tradycyjnym kinie, jest cyklicznie zmieniany oraz wzbogacany. - Filmy na platformie można oglądać o dowolnej porze, wyjątkiem są przeglądy czy pokazy specjalne prezentowane w określonym terminie. - Część filmów w naszym repertuarze posiada audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących. - Wirtualne Kino CSK to miejsce spotkań z kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym. To również inteligentna rozrywka dla widzów wymagających oraz szukających w kinie emocji, piękna oraz inspiracji. - Oglądając filmy w naszej wirtualnej sali, wspierasz funkcjonowanie i rozwój swojego lokalnego kina – Kina CSK. Dziękujemy. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/342101686762318

15.01 - 24.01.2021
09:00 - 23:30

Wirtualne Kino CSK na platformie MOJEeKINO.PL zaprasza na premierę filmu

BARANY. ISLANDZKA OPOWIEŚĆ

Komediodramat Grimura Hákonarsona rozgrywa się w scenerii dalekiej Północy i opowiada historię dwóch braci mieszkających na odludziu. Gummi (Sigurður Sigurjónsson) i Kiddi (Theodor Júlíusson) są rywalizującymi ze sobą hodowcami rzadkiej odmiany islandzkich owiec. Żyją w zgodzie z wielowiekową tradycją. Ponad wszystko cenią swoją wolność. A przy tym nie rozmawiają ze sobą od czterdziestu lat. Listy dostarczane z pomocą pasterskiego psa są jedyną formą ich sporadycznej komunikacji. Wieloletni braterski spór nabiera nowej siły, gdy nieprzewidziane zdarzenia zagrożą ich dotychczasowemu życiu.
„Barany. Islandzka opowieść” to film przepełniony błyskotliwymi obserwacjami, ciepłem i ironicznym humorem. Reżyser przenikliwie ukazuje obraz ludzi broniących – czasem w uparty, a czasem w komiczny sposób – swojego stylu życia i niezależności. Film Hákonarsona to hymn na cześć przekornej ludzkiej natury, która w najtrudniejszej sytuacji potrafi zachować się w nieprzewidywalny, budzący podziw sposób.

Reżyseria: Grímur Hákonarson
Występują: Charlotte Bøving , Sigurður Sigurjónsson, Theodor Júlíusson
Dramat / Islandia / 2015
1h 33min
______________________________________________________
LINK DO FILMU: https://www.mojeekino.pl/vods/vod.890.
______________________________________________________
WAŻNE: Wykupując dostęp do filmów proszę zaznaczyć seans w Kinie CSK.

BEZPOŚREDNI LINK DO NASZEJ SALI ONLINE: https://www.mojeekino.pl/show/kino-csk-lublin.

REPERTUAR WIRTUALNEGO KINA CSK: W aktualnym repertuarze wirtualnego Kina CSK znajduje się około 200 filmów, które można oglądać w dowolnym czasie. Cały repertuar kina wirtualnego oraz kina stacjonarnego znajduje się w zakładce WYDARZENIA na stronie Kino CSK.

OGÓLNE ZASADY DZIAŁANIA WIRTUALNEGO KINA CSK:
– Na platformie MOJEeKINO.PL należy wejść w zakładkę KINO CSK i wybrać film z repertuaru kina.
– Po wybraniu filmu, dokonując zapłaty należy jeszcze raz zaznaczyć seans w KINIE CSK (ważne).
– Program, tak jak w tradycyjnym kinie, jest cyklicznie zmieniany oraz wzbogacany.
– Filmy na platformie można oglądać o dowolnej porze, wyjątkiem są przeglądy czy pokazy specjalne prezentowane w określonym terminie.
– Część filmów w naszym repertuarze posiada audiodeskrypcję i napisy dla niesłyszących.
– Wirtualne Kino CSK to miejsce spotkań z kinem artystycznym, autorskim oraz gatunkowym. To również inteligentna rozrywka dla widzów wymagających oraz szukających w kinie emocji, piękna oraz inspiracji.
– Oglądając filmy w naszej wirtualnej sali, wspierasz funkcjonowanie i rozwój swojego lokalnego kina – Kina CSK. Dziękujemy.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/342101686762318

Udostępnij:

FacebookTwitter


Barany. Islandzka opowieść (premiera) | wirtualne Kino CSK

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.