Wystawa

Aukcja dzieł sztuki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Aukcja dzieł sztuki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Idzie zima, idzie zima, a wraz z zimą idzie pora na Świąteczne Pomaganie! Od blisko trzydziestu lat serce przybiera kształt foliowej naklejki. I to serce bije dla wszystkich chorych. Angażuje ono dziesiątki tysięcy ludzi jak Polska długa i szeroka – zbierają spokojnie grosz do grosza...aż w końcu sumy osiągają pułap dziesiątków milionów złotych. To jest recepta na pomoc i zdrowie! Od wielu lat Biuro Wystaw Artystycznych włącza się w aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaprasza do galeryjnych sal, gdzie odbywa się aukcja dzieł sztuki. Całościowy dochód z wydarzenia, rokrocznie przekazywany jest na rzecz akcji WOŚP. W tym roku organizowana przez nas aukcja po raz pierwszy ma zupełnie inną formę. Ze względu na pandemiczne obostrzenia galeria prac jest wirtualna, a cała tegoroczna aukcja odbędzie się jedynie w formie internetowych zakupów. Jednak niezmiennie jak co roku w aukcji warto wziąć udział. Artyści z regionu jak zawsze nie zawiedli i ochoczo włączyli się w akcję zbiórki. W tegorocznej edycji zgromadziliśmy około 50 prac, w tym obrazy, wyroby ze szkła, rzeźby. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

16.01 - 31.01.2021
08:00 - 00:00

Aukcja dzieł sztuki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Idzie zima, idzie zima, a wraz z zimą idzie pora na Świąteczne Pomaganie! Od blisko trzydziestu lat serce przybiera kształt foliowej naklejki. I to serce bije dla wszystkich chorych. Angażuje ono dziesiątki tysięcy ludzi jak Polska długa i szeroka – zbierają spokojnie grosz do grosza…aż w końcu sumy osiągają pułap dziesiątków milionów złotych. To jest recepta na pomoc i zdrowie!

Od wielu lat Biuro Wystaw Artystycznych włącza się w aukcję Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy i zaprasza do galeryjnych sal, gdzie odbywa się aukcja dzieł sztuki. Całościowy dochód z wydarzenia, rokrocznie przekazywany jest na rzecz akcji WOŚP.

W tym roku organizowana przez nas aukcja po raz pierwszy ma zupełnie inną formę. Ze względu na pandemiczne obostrzenia galeria prac jest wirtualna, a cała tegoroczna aukcja odbędzie się jedynie w formie internetowych zakupów.

Jednak niezmiennie jak co roku w aukcji warto wziąć udział. Artyści z regionu jak zawsze nie zawiedli i ochoczo włączyli się w akcję zbiórki. W tegorocznej edycji zgromadziliśmy około 50 prac, w tym obrazy, wyroby ze szkła, rzeźby. Wszystkim darczyńcom serdecznie dziękujemy, a Państwa zachęcamy do wzięcia udziału w licytacji.

Udostępnij:

FacebookTwitter


Aukcja dzieł sztuki na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.