fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
pomorskie

Koncert

Asaf Avidan /15.02.2021/ Stary Maneż

Asaf Avidan /15.02.2021/ Stary Maneż ASAF AVIDAN data: 15.02.2021 miejsce: Stary Maneż, Gdańsk bilety: 129 zł ( miejsca stojące), 169 zł ( miejsca siedzące) Bilety w sprzedaży od 29 czerwca Artysta obdarzony niepowtarzalnym głosem i charyzmą sceniczną w lutym 2021 wystąpi na czterech koncertach w Polsce: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku. Wokalista zaprezentuje materiał z najnowszego albumu \"Anagnorisis”, który zapowiadają single „Earth Odyssey” oraz „Lost Horse”. Tym razem jednak proces twórczy był zupełnie inny. Poprzednie albumy artysty, m.in. \"Different Pulses\" i \"The Reckoning\" powstały w ciągu kilku tygodni. Tym razem natura i cisza zaczęły przenikać sztukę, a nagrania stale ewoluowały, by po tygodniach nabrać ostatecznego kształtu Sam Artysta mówi o tym w taki sposób: \"Pamiętam, jak uczyłem się ścinać gałązki oliwne, aby przygotować drzewa na przyszły rok. Byłem zdumiony, widząc, jak dużo trzeba ich ściąć, by drzewo mogło rozwijać się lepiej. Miejscowi rolnicy uświadomili mi, że dzięki wycinaniu tych gałęzi, do wnętrza drzew dociera więcej powietrza, więcej słońca, co czyni je silniejszym i bardziej odpornym na pasożyty i choroby. Próbowałem zrobić to samo z moimi piosenkami. Wyciąć, przyciąć i usunąć duże części, by wykorzystać energię to wyhodowania silniejszych korzeni i mocniejszej struktury. Poświęcić trochę czasu i pozwolić, by piosenka urosła naturalnie”. Album „Anagnorisis” to siódmy album w karierze artysty, w tym czwarty wydany solowo. Nowa płyta będzie następczynią wydanego w 2017 r. \"The Study on Falling\", który odniósł w naszym kraju wielki sukces. Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/293596928435895/

15.02.2021
19:00 - 20:00

Asaf Avidan /15.02.2021/ Stary Maneż

ASAF AVIDAN
data: 15.02.2021
miejsce: Stary Maneż, Gdańsk
bilety: 129 zł ( miejsca stojące), 169 zł ( miejsca siedzące)
Bilety w sprzedaży od 29 czerwca
Artysta obdarzony niepowtarzalnym głosem i charyzmą sceniczną w lutym 2021 wystąpi na czterech koncertach w Polsce: w Krakowie, Warszawie, Wrocławiu oraz Gdańsku.
Wokalista zaprezentuje materiał z najnowszego albumu “Anagnorisis”, który zapowiadają single „Earth Odyssey” oraz „Lost Horse”.
Tym razem jednak proces twórczy był zupełnie inny. Poprzednie albumy artysty, m.in. “Different Pulses” i “The Reckoning” powstały w ciągu kilku tygodni. Tym razem natura i cisza zaczęły przenikać sztukę, a nagrania stale ewoluowały, by po tygodniach nabrać ostatecznego kształtu
Sam Artysta mówi o tym w taki sposób: “Pamiętam, jak uczyłem się ścinać gałązki oliwne, aby przygotować drzewa na przyszły rok. Byłem zdumiony, widząc, jak dużo trzeba ich ściąć, by drzewo mogło rozwijać się lepiej. Miejscowi rolnicy uświadomili mi, że dzięki wycinaniu tych gałęzi, do wnętrza drzew dociera więcej powietrza, więcej słońca, co czyni je silniejszym i bardziej odpornym na pasożyty i choroby. Próbowałem zrobić to samo z moimi piosenkami. Wyciąć, przyciąć i usunąć duże części, by wykorzystać energię to wyhodowania silniejszych korzeni i mocniejszej struktury. Poświęcić trochę czasu i pozwolić, by piosenka urosła naturalnie”.
Album „Anagnorisis” to siódmy album w karierze artysty, w tym czwarty wydany solowo. Nowa płyta będzie następczynią wydanego w 2017 r. “The Study on Falling”, który odniósł w naszym kraju wielki sukces.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/293596928435895/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Asaf Avidan /15.02.2021/ Stary Maneż

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.