ART w Lublinie – nowy termin!
Zapraszamy do Lublina, gramy premierowo ART!
Centrum Spotkania Kultur, Pl.Teatralny 1
14 stycznia 2021r, g.17:30 i 20:00
Bilety dostępne na stronie www.teatr6pietro.pl
g.17:30 – https://bilety.teatr6pietro.pl/rezerwacja/miejsca
g.20:00 – https://bilety.teatr6pietro.pl/rezerwacja/miejsca
Borys Szyc, Janusz Chabior i Michał Żebrowski pierwszy raz na jednej scenie w słynnej sztuce francuskiej autorki Yasminy Rezy ART w reżyserii Eugeniusza Korina.
ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.
Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.
Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach.
Reżyseria: Eugeniusz Korin
Obsada:
Marc – Michał Żebrowski
Serge – Janusz Chabior FanPage
Yvan – Borys Szyc
Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/578017446318446/