fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
lubelskie

Spektakl

ART w Lublinie – nowy termin!

ART w Lublinie - nowy termin! Zapraszamy do Lublina, gramy premierowo ART! Centrum Spotkania Kultur, Pl.Teatralny 1 14 stycznia 2021r, g.17:30 i 20:00 Bilety dostępne na stronie www.teatr6pietro.pl g.17:30 - https://bilety.teatr6pietro.pl/rezerwacja/miejsca g.20:00 - https://bilety.teatr6pietro.pl/rezerwacja/miejsca Borys Szyc, Janusz Chabior i Michał Żebrowski pierwszy raz na jednej scenie w słynnej sztuce francuskiej autorki Yasminy Rezy ART w reżyserii Eugeniusza Korina. ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne. Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości. Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach. Reżyseria: Eugeniusz Korin Obsada: Marc - Michał Żebrowski Serge - Janusz Chabior FanPage Yvan - Borys Szyc Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/578017446318446/

ART w Lublinie – nowy termin!

Zapraszamy do Lublina, gramy premierowo ART!
Centrum Spotkania Kultur, Pl.Teatralny 1
14 stycznia 2021r, g.17:30 i 20:00

Bilety dostępne na stronie www.teatr6pietro.pl
g.17:30https://bilety.teatr6pietro.pl/rezerwacja/miejsca
g.20:00https://bilety.teatr6pietro.pl/rezerwacja/miejsca
Borys Szyc, Janusz Chabior i Michał Żebrowski pierwszy raz na jednej scenie w słynnej sztuce francuskiej autorki Yasminy Rezy ART w reżyserii Eugeniusza Korina.
ART jest błyskotliwą, pełną humoru, ale i namiętności opowieścią o potrzebie przyjaźni, tolerancji i o tajemnej sile sztuki, bez której nasze życie byłoby bezbarwne.
Dyskusja na temat obrazu kupionego przez jednego z trzech przyjaciół za zawrotną kwotę dwustu tysięcy euro, uruchamia lawinę takich emocji, że zaczynają one zagrażać ich wieloletniej znajomości.
Zbudowana ze znakomitych obserwacji psychologicznych, historia trzech mężczyzn, zmagających się z problemami wieku średniego, staje się pretekstem do pełnej mądrości opowieści o wartościach, którymi kierujemy się w życiu i o tym, że sztuka jest warta tyle, ile miejsca potrafi zająć w naszych sercach i głowach.
Reżyseria: Eugeniusz Korin

Obsada:
Marc – Michał Żebrowski

Serge – Janusz Chabior FanPage

Yvan – Borys Szyc

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/578017446318446/

Udostępnij:

FacebookTwitter


ART w Lublinie – nowy termin!

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.