malopolskie

Art Café. Otwarta dyskusja o sztuce | PL, ENG, UKR, RU, FR

W piątek 11 czerwca o godz. 18 Fundacja Nausika, Collaborate Kraków i MOCAK zapraszają na kolejną odsłonę rozmów o sztuce dla każdego – Art Café.

Spotkania w tym cyklu opierają się na dyskusji prowadzonej równolegle w kilkuosobowych grupach, dla której kontekstem są własne doświadczenia uczestników oraz emocje wzbudzane w nich przez prace. Nad przebiegiem wydarzenia czuwają moderatorzy przydzieleni do każdej z grup.

Udział w wydarzeniu to okazja do uważnego przyjrzenia się wystawom Kolekcji MOCAK-u: Dialog z przestrzenią oraz Współczesne modele realizmu. Spotkanie będzie prowadzone w języku polskim, angielskim >>, a w zależności od chętnych także w ukraińskim, rosyjskim i francuskim >>. Części wspólne będą prowadzone w języku angielskim, a w razie potrzeby tłumaczone. Spotykamy się o 18 przed Muzeum, a następnie, po zwiedzaniu, zapraszamy na podsumowanie i część integracyjną do MOCAK Cafe.

Wydarzenie odbywa się w ramach cyklu Latająca Kawiarnia (Flying Café), prowadzonego przez Fundację Nausika, finansowanego ze środków Europejskiego Korpusu Solidarności.

Zapisy przyjmuje Fundacja Nausika przez formularz: https://forms.gle/PZ35TwTFxAv2yHqU9

Wydarzenie odbędzie się z zachowaniem zasad bezpieczeństwa sanitarnego. Szczegółowe informacje dotyczące zwiedzania oraz wytycznych sanitarnych zamieszczone są na stronie internetowej Muzeum w zakładce regulamin zwiedzania.

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.