Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

Szanowni Państwo.
👉We środę, 16 czerwca 2021 roku
👉 o godz. 20.00
zapraszamy na kolejne, dodatkowe
👉 Antywirusowe autorskie spotkanie w sieci,
będące suplementem do trzeciej edycji naszego programu.
Będzie to ostatnia przedwakacyjna, literacka rozmowa.
Gościem Marka Zająca🙋‍♂️ będzie
👉Maciej Jarkowiec🙎 – z wykształcenia filolog norweski. Kilka lat spędził w USA, gdzie pracował m.in. na kutrach rybackich, budowach oraz farmach, a także w ogrodach, hotelach i knajpach. Od 2015 roku jest związany z „Gazetą Wyborczą”. Autor książki Powrócę jako Piorun. Krótka historia Dzikiego Zachodu (2018).
👉REWOLWER OBOK BIBLII. W CO WIERZY AMERYKA? – to reporterska książka, w której autor podważa utarte poglądy i gotowe odpowiedzi, dotyczące Stanów Zjednoczonych. To nieoczywista „powieść drogi”, rozgrywająca się w czasie i w przestrzeni: od statku angielskiej ekspedycji kolonialnej z XVI wieku po prezydenturę Trumpa, z niewolniczego Południa do Waszyngtonu Lincolna, od Kolorado z największą legalną uprawą konopi na planecie po kosmopolityczny Nowy Jork i Dolinę Krzemową, gdzie już dziś można kupić wieczne życie. „Podróż przez Amerykę jest ciągłym zdumieniem – pisze Jarkowiec – nad tym, że naprawdę istnieje”.
Spotkanie będzie transmitowane na
👉 kanale YouTube oraz 👉na profilu Fb Fundacji.
Link do zakupu książki w cenie promocyjnej:
👉 https://www.empik.com/rewolwery-i-biblia-osobista…
#Antywirusoweautorskiespotkaniawsieci
#autorskiespotkania
#MarekZajac
#JoannaPrzybył

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/830592304237043/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.