Spotkanie autorskie, Transmisja online

Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

Antywirusowe autorskie spotkania w sieci Szanowni Państwo. We środę, 24 lutego 2021 roku, o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne literackie spotkanie w ramach projektu Antywirusowe autorskie spotkania w sieci. Gościem Marka Zająca będzie ALOSZA AWDIEJEW wraz ze swoją książką \"Śmiechowirus. Porady i zmyślenia towarzyszące\". Cała prawda o tym, jak żyć – z uśmiechem! Ta pozycja to nie tylko zbiór felietonów popularnego artysty, ale również napisany w humorystyczny sposób poradnik, a właściwie antyporadnik (a może i to, i to?). W każdym razie, artysta komentuje naszą rzeczywistość w sposób czasem złośliwy, czasem dobroduszny, ale zawsze dowcipny. Używa do tego celu także żartobliwych kawałów i niezwykle celnych aforyzmów. ALOSZA AWDIEJEW – urodzony w 1940 roku w Woroszyłowsku (ZSRR) przybył do Polski w 1967. Obywatelem naszego kraju jest od 1993 roku. To aktor filmowy, piosenkarz, językoznawca, pochodzenia rosyjskiego. Jego bogata działalność artystyczna związana jest m. in. z krakowskim kabaretem „Piwnica pod Baranami”, gdzie występuje, śpiewając romanse rosyjskie i cygańskie oraz piosenki odeskie i żydowskie, okraszone humorem. Gość nasz ma także bogaty dorobek naukowy. Ukończył studia filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma tytuł profesora nauk humanistycznych. Zapraszamy na spotkanie! MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KSIĄŻKI W CENIE PROMOCYJNEJ POD LINKIEM https://wydawnictwowam.pl/prod.smiechowirus.23257.htm Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/456107948863428/

24.02.2021
20:00 - 21:00
proanima.pl

Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

Szanowni Państwo.
We środę, 24 lutego 2021 roku, o godz. 20.00 zapraszamy na kolejne literackie spotkanie w ramach projektu Antywirusowe autorskie spotkania w sieci.
Gościem Marka Zająca będzie ALOSZA AWDIEJEW wraz ze swoją książką “Śmiechowirus. Porady i zmyślenia towarzyszące”. Cała prawda o tym, jak żyć – z uśmiechem!
Ta pozycja to nie tylko zbiór felietonów popularnego artysty, ale również napisany w humorystyczny sposób poradnik, a właściwie antyporadnik (a może i to, i to?).
W każdym razie, artysta komentuje naszą rzeczywistość w sposób czasem złośliwy, czasem dobroduszny, ale zawsze dowcipny. Używa do tego celu także żartobliwych kawałów i niezwykle celnych aforyzmów.
ALOSZA AWDIEJEW – urodzony w 1940 roku w Woroszyłowsku (ZSRR) przybył do Polski w 1967. Obywatelem naszego kraju jest od 1993 roku.
To aktor filmowy, piosenkarz, językoznawca, pochodzenia rosyjskiego. Jego bogata działalność artystyczna związana jest m. in. z krakowskim kabaretem „Piwnica pod Baranami”, gdzie występuje, śpiewając romanse rosyjskie i cygańskie oraz piosenki odeskie i żydowskie, okraszone humorem.
Gość nasz ma także bogaty dorobek naukowy. Ukończył studia filologii polskiej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Ma tytuł profesora nauk humanistycznych.
Zapraszamy na spotkanie!
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KSIĄŻKI W CENIE PROMOCYJNEJ POD LINKIEM
https://wydawnictwowam.pl/prod.smiechowirus.23257.htm

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/456107948863428/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.