Spotkanie autorskie, Transmisja online

Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

Antywirusowe autorskie spotkania w sieci Szanowni Państwo, w dniu 10 marca 2021 r. (środa), o godzinie 20.00 proponujemy kolejny program realizowany w ramach projektu Antywirusowe autorskie spotkania w sieci. Gościem Maraka Zająca będzie pani Beata Biały – autorka książki zatytułowanej \"OSIECKA. Tego o mnie nie wiecie\". W tej pozycji znajdziemy bardzo osobiste wywiady z bliskimi przyjaciółmi i znajomymi bliskich przyjaciół Agnieszki Osieckiej, z których wyłania się niezwykły obraz jej zagadkowej osobowości. O jednej z najwybitniejszych polskich artystek opowiadają m.in. Olga Lipińska, Hanna Bakuła, Maryla Rodowicz, Krystyna Janda, Magda Czapińska, Urszula Dudziak, Ewa Błaszczyk, Manuela Gretkowska, Katarzyna Gaertner, a także Daniel Olbrychski, Stan Borys, Jerzy Satanowski, Janusz Anderman i Jerzy Satanowski. Każda z tych osób tworzy subiektywny portret genialnej przyjaciółki. Z rozmów na temat Osieckiej wyłania się postać pełna sprzeczności: delikatna i okrutna, namiętna i nieczuła, bujająca w obłokach i materialistka, radosna i popadająca w stany depresyjne. Każdy z przyjaciół zapamiętał ją trochę inaczej. Dla każdego miała inną twarz. \"Była jak lustro, w którym odbija się świat ze wszystkimi jego barwami i emocjami. Kiedy po jej śmierci to lustro rozpadło się na tysiące kawałeczków, każdy z nas zachował swój kawałek i widzi Agnieszkę w taki sposób, w jaki sam postrzega świat. Każdy z nas opowie inną historię\". Powyższy opis pochodzi od wydawcy. Beata Biały – dziennikarka, psycholożka, autorka bestsellerowych książek: Osiecka. Tego o mnie nie wiecie, Krzysztof Baranowski. Spowiedź kapitana i Hazardziści. Gra o życie. MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KSIĄŻKI W CENIE PROMOCYJNEJ POD PONIŻSZYM LINKIEM https://www.empik.com/osiecka-na-dobre-i-na-zle-w-oczach Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/473388037366255

10.03.2021
20:00 - 21:00
proanima.pl

Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

Szanowni Państwo,
w dniu 10 marca 2021 r. (środa),
o godzinie 20.00 proponujemy kolejny program realizowany w ramach projektu Antywirusowe autorskie spotkania w sieci.
Gościem Maraka Zająca będzie pani Beata Biały – autorka książki zatytułowanej “OSIECKA. Tego o mnie nie wiecie”.
W tej pozycji znajdziemy bardzo osobiste wywiady z bliskimi przyjaciółmi i znajomymi bliskich przyjaciół Agnieszki Osieckiej, z których wyłania się niezwykły obraz jej zagadkowej osobowości.
O jednej z najwybitniejszych polskich artystek opowiadają m.in. Olga Lipińska, Hanna Bakuła, Maryla Rodowicz, Krystyna Janda, Magda Czapińska, Urszula Dudziak, Ewa Błaszczyk, Manuela Gretkowska, Katarzyna Gaertner, a także Daniel Olbrychski, Stan Borys, Jerzy Satanowski, Janusz Anderman i Jerzy Satanowski. Każda z tych osób tworzy subiektywny portret genialnej przyjaciółki.
Z rozmów na temat Osieckiej wyłania się postać pełna sprzeczności: delikatna i okrutna, namiętna i nieczuła, bujająca w obłokach i materialistka, radosna i popadająca w stany depresyjne. Każdy z przyjaciół zapamiętał ją trochę inaczej. Dla każdego miała inną twarz.
“Była jak lustro, w którym odbija się świat ze wszystkimi jego barwami i emocjami. Kiedy po jej śmierci to lustro rozpadło się na tysiące kawałeczków, każdy z nas zachował swój kawałek i widzi Agnieszkę w taki sposób, w jaki sam postrzega świat. Każdy z nas opowie inną historię”.
Powyższy opis pochodzi od wydawcy.
Beata Biały – dziennikarka, psycholożka, autorka bestsellerowych książek: Osiecka. Tego o mnie nie wiecie, Krzysztof Baranowski. Spowiedź kapitana i Hazardziści. Gra o życie.
MOŻLIWOŚĆ ZAKUPU KSIĄŻKI W CENIE PROMOCYJNEJ POD PONIŻSZYM LINKIEM
https://www.empik.com/osiecka-na-dobre-i-na-zle-w-oczach

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/473388037366255

Udostępnij:

FacebookTwitter


Antywirusowe autorskie spotkania w sieci

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.