fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl
dolnoslaskie

Koncert

ANOTHER PINK FLOYD – 25th Pulse w Starej Kopalni w Wałbrzychu

ANOTHER PINK FLOYD - 25th Pulse w Starej Kopalni w Wałbrzychu   Największe przeboje Pink Floyd na żywo! Na naszej scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo. Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt. Zespół Another Pink Floyd w 2020 roku celebruje 25 rocznicę wydania koncertowej płyty P.U.L.S.E \"Pulse\". Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Bytomiu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertów pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą która pojawiła się na trasie \"Pulse\". Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: \"Shine On You Crazy Diamond\", \"Sorrow, What Do You Want From Me\" czy \"High Hopes\" a także niesamowite \"Great Gig in the Sky\". Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/533447640542064/

13.03.2021
20:00 - 22:00

ANOTHER PINK FLOYD – 25th Pulse w Starej Kopalni w Wałbrzychu

 

Największe przeboje Pink Floyd na żywo!
Na naszej scenie wystąpi zespół Another Pink Floyd uznawany za jeden z najlepszych zespołów grających muzykę Floydów na żywo.
Klimat, emocje doskonała gra starannie zaprojektowanych świateł i wizualizacji przeniesie wszystkich widzów w świat Pink Floyd którego nie można zaznać słuchając jedynie płyt.
Zespół Another Pink Floyd w 2020 roku celebruje 25 rocznicę wydania koncertowej płyty P.U.L.S.E
“Pulse”. Była to jedna z najbardziej spektakularnych i najbardziej zaawansowanych technologicznie tras koncertowych połowy lat dziewięćdziesiątych. Podczas koncertu w Bytomiu zespół Another postara się odwzorować klimat i atmosferę tego widowiska, oczywiście z zachowaniem skali i możliwości na jakie pozwala miejsce występu. Podczas koncertów pojawią się również wszystkie charakterystyczne elementy takie jak: potężny ekran w kształcie koła, duży łuk z baterią lamp efekty laserowe oraz charakterystyczna kula świetlna. Odtworzona zostanie także cała setlista utworów, identyczna z tą która pojawiła się na trasie “Pulse”.
Usłyszymy koncertowe wersje najsłynniejszych utworów Pink Floyd zagrane na żywo: “Shine On You Crazy Diamond”, “Sorrow, What Do You Want From Me” czy “High Hopes” a także niesamowite “Great Gig in the Sky”.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/533447640542064/

Udostępnij:

FacebookTwitter


ANOTHER PINK FLOYD – 25th Pulse w Starej Kopalni w Wałbrzychu

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.