dolnoslaskie

Anna Maria Jopek – “Przestworza”

Kiedy: 19 września 2021 roku (niedziela), godz. 20:00
Gdzie: NFM, plac Wolności 1, Wrocław

Bilety pierwotne zachowują ważność.
*****
Szanowni Państwo,
Bardzo czekaliśmy na nasze spotkanie 15 października we Wrocławiu. Planowaliśmy zagrać dwa koncerty zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego, w sali zapełnionej w 50 proc.
W związku z pandemią cały kraj został objęty żółtą strefą, a widownie mogą być zajęte w 25 proc. W związku z tym jesteśmy zmuszeni przesunąć w czasie nasze spotkanie.
Ale nie poddajemy się! Mamy już nowy termin: w Narodowym Forum Muzyki we Wrocławiu zagramy 19 września 2021 r.
Wierzymy, że będziemy wtedy cieszyć się muzyką bez żadnych ograniczeń. Liczymy, że spotkamy się z Państwem we wrześniu. Myśl, że zachowają Państwo bilety, daje nam paliwo do działania i nadzieję na lepsze jutro.
Szczegóły dotyczące nowej godzin wszyscy posiadacze biletów dostaną mailem. Prosimy o cierpliwość.
„Dziękujemy Państwu za wytrwałość i wierność. Wszystkim Ekipom Trasy i sobie nawzajem – za gotowość grania dwa razy dziennie. Bileteriom i Pracownikom Sal Koncertowych za przeorganizowanie tysięcy miejsc dla Widzów. Ależ to była kolosalna praca…Ofiarność, sprawność działań i dobra wola ludzka są tak budujące w całej historii „Przestworzy”, że nie pamiętam, kiedy niegranie koncertów wygenerowało tak wielką serdeczność, współczucie i troskę. Nie wiem, jak dziękować. Mam w sobie dużo spokoju i wiary w wyższy sens rzeczy. W domu, w ciszy, bliskości Bliskich, nawet w tym przymusowym poście od koncertowania muzyka może tylko zyskać na mocy i głębi. A my może wrócimy lepsi?”
Anna Maria Jopek i ekipa Przestworzy
*****
Zapraszamy na wyjątkowy koncert Anny Marii Jopek, który odbędzie się 19 września 2021 na scenie Narodowego Forum Muzyki we Wrocławiu. „Przestworza”, to muzyka premierowa, stworzona specjalnie na to spotkanie. Usłyszymy w niej frazy i tematy tradycyjne, a także zupełnie nowe utwory.
„Przestworza” to tytuł, który przyszedł mi na myśl prawie natychmiast, ale przed nim było najważniejsze, ludzie, wymarzona obsada – mówi Anna Maria Jopek. Udało się zaprosić takich artystów, których gra i postawa w muzyce ucieleśniają wszystko, w co wierzę i za czym nieustannie tęsknię. Czekam na to, jakie równanie napisze muzyka dla tej konfiguracji ludzkiej i repertuarowej. Wiem, mówi mi to przeczucie tak silne, jak moja potrzeba wolności, że to będzie inne od wszystkiego, co było kiedykolwiek wcześniej – dodaje artystka.
Kierownictwo muzyczne nad projektem objął Piotr Wojtasik, odpowiedzialny również za aranże, a całości dopełni znakomity zespół w składzie: Dominik Wania, Maciej Sikała, Robert Kubiszyn, Paweł Dobrowolski, Piotr Nazaruk oraz Atom String Quartet

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/s/anna-maria-jopek-przestworza-1/584051909005065/


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.