Festiwal fantastyki – Allegro i Pyrkon zapraszają na drugą edycję PyrkONline! Już 15 października rozpocznie się wirtualne święto fantastyki, a na nim aż 10 dni atrakcji – wywiadów z gośćmi, spotkań, paneli i rzecz jasna fantastycznych zakupów!

 

W programie PyrkONline 2021

  • rozmowa z Tomkiem Bagińskim o jego dotychczasowych projektach, w tym o Wiedźminie
  • rozmowa z Jackiem Dukajem o książce Starość Aksolotla, która była inspiracją do stworzenia serialu Netfliksa pt. Kierunek: Noc
  •  gościem będzie również m.in międzynarodowy arcymistrz szachowy – Mateusz Bartel. Opowie on o tym, dlaczego warto zacząć grać w szachy, czyli kultową grę do której nawiązują liczne dzieła popkultury.
  •  dowiecie się również jak fantastyka wpływa na kreatywność, jak powstają gry bitewne i będziecie mogli uczestniczyć w dyskusji dotyczącej cyfrowych “gradaptacji” gier planszowych.
  •  jakby tego było mało coś dla siebie znajdą również fani mangi i anime w tym, m. in. popularnego “My Hero Academia”.

Pełny program oraz wideoprelekcje znajdziecie tutaj: [KLIK]

W czasie imprezy będą też czekały na Was specjalne promocje, więc będziecie mieć szansę, aby obłowić się w książki, komiksy, gry i gadżety, albo zaoferować im drugie życie, wystawiając swoje zbiory na sprzedaż na Allegro Lokalnie.
A to jedynie przedsmak wszystkich spotkań i prelekcji! Śledźcie uważnie wydarzenie, a niebawem dowiecie się, co ciekawego czeka na Was tej jesieni. PyrkoONline i jego atrakcje startują już 15 października 2021!

Fantastyczna impreza Allegro PyrkONline 2021

Źródło imprezy online: FB


👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej   >>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content