fbpx
Portal Promocji Kultury ProAnima.pl

Spektakl, Transmisja online

Agata Biziuk: PandemiJa / #wwwilkowski

W ciągu najbliższych kilku miesięcy zaprezentujemy Państwu premierowo trzy teatralne wydarzenia on-line zrealizowane pod egidą Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego. Zebraliśmy je w jeden wspólny cykl pod nazwą #wwwilkowski, który rozpoczniemy już 20 czerwca o godz. 19:30 czytaniem performatywnym sztuki Ibrahima Amira „Bóg Honor Ojczyzna” w tłumaczeniu Karoliny Bikont i reżyserii Krzysztofa Ogłozy. 14 lipca zaprosimy Państwa na premierę dyplomu IV roku aktorstwa „PandemiJa” (reż. Agata Biziuk), a na zakończenie cyklu pokażemy rejestrację spektaklu „Garden party” Vaclava Havla w reżyserii Łukasza Lewandowskiego i Błażeja Piotrowskiego. O wszystkich szczegółach informować będziemy na bieżąco. ?14.07 ⚫️ PandemiJa spektakl dyplomowy studentów IV roku kierunku aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, Filii w Białymstoku ⚫️ Rejestrację dyplomu będzie można zobaczyć 14 lipca 2020 o godz. 19:00 na naszym kanale YouTube. Link zostanie opublikowany na tym wydarzeniu na Facebooku. Premierę poprzedzi dyskusją on-line z reżyserką i zaproszonymi gośćmi – szczegóły wkrótce. ⚫️ Spektakl dyplomowy czwartego roku, jak i środki w nim użyte, są głośnym krzykiem młodych ludzi wobec otaczającej ich nowej i sterylnej rzeczywistości. Niemożność wykonywania zawodu, strach, frustracja, absurd dzisiejszych czasów popchnął twórców do stworzenia onirycznego kolażowego spektaklu, w którym partnerem i lalką staje się kamera. Korzystając z technik mieszanych, przenosimy się w świat dotykający pandemii, w krzywym zwierciadle odbijamy prozaiczność życia, ale i mierzymy się z największymi traumami i lękami. ⚫️Realizatorzy reżyseria, test: Agata Biziuk scenografia, kostiumy: Marika Wojciechowska muzyka: Natasza Topor choreografia: Anna Sawicka-Hodun reżyseria świateł: Maciej Iwańczyk zdjęcia: Tobiasz Czołpiński montaż: Jonasz Czołpiński asystent reżyserki: Rūdolfs Apse występują: Małgorzata Apse, Rūdolfs Apse, Magdalena Bednarek, Anna Konieczna, Karolina Mazurek, Anna Nieciąg, Katarzyna Pilewska, Karol Sławek, Agata Słowik, Zbyszek (gościnnie) ⚫️ Spektakl wyemitujemy bezpłatnie. Zachęcamy jednocześnie do dobrowolnych wpłat na fundusz stypendialny dla naszych studentów – na konto 72 1130 1017 0020 1557 2020 0002 i/lub wpłat na rzecz niezwykle kosztownej kuracji przeciwnowotworowej prof. Andrzeja Strzeleckiego – na subkonto podopiecznego Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie PL73 1600 1462 1893 9704 1000 0068 z dopiskiem „dla Andrzeja S.”; czytaj więcej   ? Organizatorzy: Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Filii w Białymstoku we współpracy z Austriackie Forum Kultury / Österreichisches Kulturforum Warschau / Prawa autorskie reprezentuje ADiT Agencja Dramatu i Teatru

14.07.2020
17:00 - 19:00

W ciągu najbliższych kilku miesięcy zaprezentujemy Państwu premierowo trzy teatralne wydarzenia on-line zrealizowane pod egidą Teatru Szkolnego im. Jana Wilkowskiego.

Zebraliśmy je w jeden wspólny cykl pod nazwą #wwwilkowski, który rozpoczniemy już 20 czerwca o godz. 19:30 czytaniem performatywnym sztuki Ibrahima Amira „Bóg Honor Ojczyzna” w tłumaczeniu Karoliny Bikont i reżyserii Krzysztofa Ogłozy. 14 lipca zaprosimy Państwa na premierę dyplomu IV roku aktorstwa „PandemiJa” (reż. Agata Biziuk), a na zakończenie cyklu pokażemy rejestrację spektaklu „Garden party” Vaclava Havla w reżyserii Łukasza Lewandowskiego i Błażeja Piotrowskiego. O wszystkich szczegółach informować będziemy na bieżąco.

?14.07
⚫️ PandemiJa

spektakl dyplomowy studentów IV roku kierunku aktorskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza, Filii w Białymstoku

⚫️ Rejestrację dyplomu będzie można zobaczyć 14 lipca 2020 o godz. 19:00 na naszym kanale YouTube. Link zostanie opublikowany na tym wydarzeniu na Facebooku. Premierę poprzedzi dyskusją on-line z reżyserką i zaproszonymi gośćmi – szczegóły wkrótce.

⚫️ Spektakl dyplomowy czwartego roku, jak i środki w nim użyte, są głośnym krzykiem młodych ludzi wobec otaczającej ich nowej i sterylnej rzeczywistości. Niemożność wykonywania zawodu, strach, frustracja, absurd dzisiejszych czasów popchnął twórców do stworzenia onirycznego kolażowego spektaklu, w którym partnerem i lalką staje się kamera. Korzystając z technik mieszanych, przenosimy się w świat dotykający pandemii, w krzywym zwierciadle odbijamy prozaiczność życia, ale i mierzymy się z największymi traumami i lękami.

⚫️Realizatorzy

reżyseria, test: Agata Biziuk
scenografia, kostiumy: Marika Wojciechowska
muzyka: Natasza Topor
choreografia: Anna Sawicka-Hodun
reżyseria świateł: Maciej Iwańczyk
zdjęcia: Tobiasz Czołpiński
montaż: Jonasz Czołpiński
asystent reżyserki: Rūdolfs Apse
występują: Małgorzata Apse, Rūdolfs Apse, Magdalena Bednarek, Anna Konieczna, Karolina Mazurek, Anna Nieciąg, Katarzyna Pilewska, Karol Sławek, Agata Słowik, Zbyszek (gościnnie)

⚫️ Spektakl wyemitujemy bezpłatnie. Zachęcamy jednocześnie do dobrowolnych wpłat na fundusz stypendialny dla naszych studentów – na konto 72 1130 1017 0020 1557 2020 0002 i/lub wpłat na rzecz niezwykle kosztownej kuracji przeciwnowotworowej prof. Andrzeja Strzeleckiego – na subkonto podopiecznego Fundacji Rak’n’Roll Wygraj Życie PL73 1600 1462 1893 9704 1000 0068 z dopiskiem „dla Andrzeja S.”; czytaj więcej

 

? Organizatorzy:
Teatr Szkolny im. Jana Wilkowskiego Akademii Teatralnej im. A. Zelwerowicza w Warszawie, Filii w Białymstoku we współpracy z Austriackie Forum Kultury / Österreichisches Kulturforum Warschau /
Prawa autorskie reprezentuje ADiT Agencja Dramatu i Teatru

Agata Biziuk: PandemiJa / #wwwilkowski

,

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.