🔥 SAVE THE DATE! #MIASTOiKULTURA2021 🔥

👉 5. edycja konferencji „Miasto i Kultura” | ONLINE | 19-22 października 2021 roku
💜 Już po raz piąty zapraszamy do udziału w konferencji #MIASTOiKULTURA, którą jak zawsze poświęcimy zagadnieniom związanym z organizacją i produkcją kultury w Polsce.

🌐 Jak co roku program wydarzenia stworzyliśmy wokół motywu przewodniego, który oddaje nasze refleksje na temat teraźniejszości i przyszłości sektora kultury 👉 tym razem naszym hasłem jest #REGENERACJA.

😷 Kilkanaście miesięcy pandemii spowodowały daleko idące zmiany w myśleniu na temat inicjowania i realizacji procesów związanych z kulturą, sztuką i edukacją. Wielokrotnie zostaliśmy przetestowani z elastyczności, cierpliwości i otwartości na nowe formuły pracy, a kolejne miesiące obnażyły też patologie środowiska pracy w kulturze 👉 coraz częściej rozmawialiśmy o wypaleniu i braku motywacji, niskich wynagrodzeniach, stresie i zwątpieniu w sens naszej misji, a także o irytacji wynikającej z dynamicznie zmieniających się wytycznych odnośnie organizacji wydarzeń. Pandemia zwróciła też naszą uwagę na zagadnienia związane z powszechną digitalizacją kultury i jej wpływem na klimat naszej planety.

💪😁 Kryzys wciąż trwa, ale my myślimy już o przyszłości naszego sektora i o następnym etapie budowania nowej rzeczywistości, dlatego jesienią czas na REGENERACJĘ!

🗓👀 W październiku zapraszamy Was do rozmów na temat budowania nowej wizji naszego sektora 👉 opartej o dobrostan i rezyliencję osób tworzących kulturę, odrzucenie nadprodukcji projektów, równowagę pomiędzy pracą i życiem prywatnym, przyjazne środowisku wykorzystanie nowych technologii, a także definiowanie uczestnictwa w nowatorski sposób.
⚡⚡ Przygotowaliśmy dla Was program wypełniony spotkaniami, prezentacjami, webinarami i wykładami prowadzonymi przez ekspertów i ekspertki z całej Polski! #WKRÓTCEwięcejINFO

🙋‍♀️🙋🙋‍♂️ Jak co roku do uczestnictwa w „Mieście i Kulturze” zachęcamy pracowników i pracownice instytucji, organizacji pozarządowych i jednostek urzędów odpowiedzialnych za organizację kultury, członków i członkinie kolektywów i grup nieformalnych, przedstawicieli i przedstawicielki środowiska akademickiego, a także osoby działające niezależnie i/lub w strukturach nieformalnych.
☝️ W tym roku zaprosimy też Was do współtworzenia części programu „Miasta i Kultury”! Jeszcze we wrześniu zaprosimy Was do zgłaszania propozycji wystąpień ukazujących procesy związane z zagadnieniem REGENERACJI w polu kultury. Więcej informacji już wkrótce! #OPENcallREGENERACJA

💜 Mamy nadzieję, że przygotowany przez nas program zainspiruje Was do spojrzenia na pracę w kulturze w zupełnie inny sposób, a uczestnictwo w tegorocznej edycji konferencji zmotywuje Was do szukania nowego sensu dla funkcjonowania w naszym sektorze.
💻📲 Konferencja odbędzie się online 👉 więcej informacji o programie i biletach już wkrótce! ℹ „Miasto i Kultura” to wydarzenie, które realizujemy w ramach organizowanego przez Strefę Kultury Wrocław programu Praktycy Kultury. Po więcej informacji odnośnie aktywności Praktyków odsyłamy Was na nasza stronę internetową 👉 https://strefakultury.pl/programy/praktycy-kultury.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/605627054123348/

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content