pomorskie
20.09.2021
-
21.09.2021
-
22.09.2021
-
23.09.2021
-
24.09.2021
-
25.09.2021
-

Zapraszamy na 46. edycję Festiwalu Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni.
Zgodnie z naszymi zamierzeniami wydarzenie ma mieć formułę stacjonarną. Spodziewamy się udziału twórców filmowych, dziennikarzy i krytyków oraz widzów zainteresowanych polskim kinem.

Festiwal filmowy w Gdyni 2021 – lista filmów biorących udział w konkursie głównym:

Festiwal Filmów w Gdyni 2021 - Konkurs główny
Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni 2021 – Konkurs główny
  1. “Bo we mnie jest seks”, reżyseria: Katarzyna Klimkiewicz (drugi film), scenariusz: Patrycja Mnich i Katarzyna Klimkiewicz, producentki: Renata Czarnkowska-Listoś i Maria Gołoś
  2. “Ciotka Hitlera”, reżyseria: Michał Rogalski, scenariusz: Wojciech Tomczyk, producentka: Krystyna Świeca
  3. “Hiacynt”, reżyseria: Piotr Domalewski, scenariusz: Marcin Ciastoń, producentka: Joanna Szymańska
  4. “Inni ludzie”, reżyseria: Aleksandra Terpińska (debiut), scenariusz: Aleksandra Terpińska, na podstawie powieści Doroty Masłowskiej, producentka: Beata Rzeźniczek
  5. “Lokatorka”, reżyseria: Michał Otłowski (drugi film), scenariusz: Jacek Matecki i Tomasz Klimala, producent: Mikołaj Pokromski
  6. “Moje wspaniałe życie“, reżyseria i scenariusz: Łukasz Grzegorzek, producentka: Natalia Grzegorzek
  7. “Mosquito State”, reżyseria: Filip Jan Rymsza (debiut), scenariusz: Filip Jan Rymsza i Mario Zemero, producent: Włodzimierz Niderhaus
  8. “Najmro. Kocha, kradnie, szanuje”, reżyseria: Mateusz Rakowicz (debiut), scenariusz: Mateusz Rakowicz i Łukasz M. Maciejewski, producenci: Agnieszka Odorowicz, Andrzej Papis, Maciej Sowiński
  9. “Powrót do Legolandu”, reżyseria i scenariusz: Konrad Aksinowicz, producentka: Agnieszka Chromicka
  10. “Prime Time”, reżyseria: Jakub Piątek (debiut), scenariusz: Jakub Piątek i Łukasz Czapski, producent: Jakub Razowski
  11. “Przejście”, reżyseria i scenariusz: Dorota Lamparska (debiut), producent: Andrzej Stachecki
  12. “Sonata”, reżyseria i scenariusz: Bartosz Blaschke (debiut), producenci: Sylwester Banaszkiewicz i Marcin Kurek
  13. “Śmierć Zygielbojma”, reżyseria: Ryszard Brylski, scenariusz: Wojciech Lepianka i Ryszard Brylski, producent: Włodzimierz Niderhaus
  14. “Wszystkie nasze strachy”, reżyseria: Łukasz Ronduda i Łukasz Gutt, scenariusz: Katarzyna Sarnowska, Michał Oleszczyk, Łukasz Ronduda, producenci: Kuba Kosma i Katarzyna Sarnowska
  15. “Zupa nic”, reżyseria i scenariusz: Kinga Dębska, producent: Zbigniew Domagalski
  16. “Żeby nie było śladów”, reżyseria: Jan P. Matuszyński (drugi film), scenariusz: Kaja Krawczyk-Wnuk, producenci: Leszek Bodzak i Aneta Hickinbotham

Festiwal Polskich Filmów Fabularnych 2021 – lista filmów biorących udział w Konkursie filmów krótkometrażowych

  1. “Droga”, reżyseria i scenariusz: Edyta Wróblewska, produkcja: Studio Munka SFP
  2. “Fools gold”, reżyseria i scenariusz: Shailesh Singh, produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
  3. “Gęś“, reżyseria: Maria Wider, scenariusz: Noemi Słama, produkcja: Studio Munka SFP
  4. “Gniazdo”, reżyseria i scenariusz: Gracjana Piechula, produkcja: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego
  5. “Jeszcze jeden koniec świata”, reżyseria: Agnieszka Kot, scenariusz: Agnieszka Kot i Tomasz Kot, produkcja: Dynamo Film
  6. “Jeszcze na chwilę”, reżyseria i scenariusz: Zuzanna Gorczycka, produkcja: Zuzanna Gorczycka
  7. “Mój brat rybak”, reżyseria i scenariusz: Alicja Sokół, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  8. “Mój syn zamyka się w łazience”, reżyseria i scenariusz: Kuba Januszewski, produkcja: Studio Munka SFP
  9. “Niewolnik”, reżyseria: Grzegorz Piekarski, scenariusz: Grzegorz Piekarski i Antoni Grałek, produkcja: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego
  10. “Ostatni Film Przed Końcem Świata”, reżyseria: Agnieszka Kalińska, scenariusz: Agnieszka Kalińska i Aleksandra Hulbój, produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
  11. “Pan Młody”, reżyseria i scenariusz: Jan Saczek, produkcja: Jan Saczek
  12. “Przypadek Jana Pampucha”, reżyseria i scenariusz: Mikołaj Piszczan, produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
  13. “Rajski dom”, reżyseria: Adelina Borets, scenariusz: Adelina Borets i Bogdan Borysenko, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  14. “Rozwiązanie”, reżyseria i scenariusz: Katarzyna Sikorska, produkcja: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego
  15. “Samogłów”, reżyseria: Jakub Prysak, scenariusz: Jakub Prysak i Taras Dron, produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
  16. “Skafander Klingerta”, reżyseria: Artur Wyrzykowski, scenariusz: Agata Koschmieder, Anna Stańko, Artur Wyrzykowski, produkcja: Bold Humans
  17. “Skowyt”, reżyseria i scenariusz: Bartosz Brzeziński, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  18. “Stancja”, reżyseria i scenariusz: Adrian Apanel, produkcja: Studio Munka SFP
  19. “Synthol”, reżyseria i scenariusz: Piotr Trojan, produkcja: Studio Munka SFP
  20. “Szczeliny”, reżyseria i scenariusz: Magdalena Gajewska, produkcja: Warszawska Szkoła Filmowa
  21. “Szereg syczący”, reżyseria i scenariusz: Marcin Kluczykowski, produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
  22. “The Hero”, reżyseria i scenariusz: Milena Dutkowska, produkcja: Szkoła Filmowa im. Krzysztofa Kieślowskiego Uniwersytetu Śląskiego
  23. “Warzywa i owoce”, reżyseria i scenariusz: Maciej Jankowski, produkcja: Państwowa Wyższa Szkoła Filmowa, Telewizyjna i Teatralna im. L. Schillera w Łodzi
  24. “Windą w Kosmos”, reżyseria i scenariusz: Zuzanna Ciosmak, produkcja: Zuzanna Ciosmak

46. Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni – filmy biorące udział w konkursie filmów mikrobudżetowych:

  1. “Dzień, w którym znalazłem w śmieciach dziewczynę”, reżyseria: Michał Krzywicki, scenariusz: Michał Krzywicki i Dagmara Brodziak, producentka: Natalia Bednarska
  2. “Po miłość / Pour l’amour”, reżyseria i scenariusz: Andrzej Mańkowski, producentka: Beata Hrycyk-Mańkowska
  3. “Piosenki o miłości”, reżyseria i scenariusz: Tomasz Habowski, producentka: Marta Szarzyńska
  4. “1:11”, reżyseria: Miron Wojdyło, scenariusz: Tomasz Jasiński, producentka: Agnieszka Papiewska
  5. “Magdalena”, reżyseria i scenariusz: Filip Gieldon, producent: Jakub Kosma

Informacje pochodzą m.in. ze strony: https://festiwalgdynia.pl/aktualnosci/filmy-konkursowe-na-46-fpff/


👉 Znajdź ciekawe festiwale w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.