kujawsko-pomorskie

Zapraszamy na 28. edycję Festiwalu Filmowego EnergaCAMERIMAGE.

 

Mając na względzie bezpieczeństwo miłośników X muzy i niepowtarzalny klimat EnergaCAMERIMAGE, mamy przyjemność zakomunikować, że tegoroczna edycja Festiwalu odbędzie się w formule hybrydowej, co oznacza możliwość obejrzenia filmów oraz udział w całym wachlarzu wydarzeń towarzyszących zarówno na miejscu, w kinach festiwalowych, jak i za pośrednictwem festiwalowej platformy online.

Centrum Festiwalowe będzie znajdowało się w CKK Jordanki. Pokazy filmowe, seminaria, spotkania z twórcami filmowymi oraz panele dyskusyjne odbywać się będą również w Kinie Centrum CSW, siedzibie Fundacji Tumult, a także w Cinema City Czerwona Droga. Festiwal po raz pierwszy odbędzie się w ścisłej współpracy dwóch organizatorów – Fundacji Tumult i Europejskiego Centrum Filmowego CAMERIMAGE.

Za pośrednictwem platformy on-line zaprosimy Was nie tylko na seanse wybranych filmów, etiud, pilotów seriali czy wideoklipów, ale też umożliwimy wirtualny spacer po Centrum Festiwalowym. Seminaria, konferencje prasowe, specjalistyczne panele dyskusyjne z twórcami będą również udostępnione w formule online. Festiwal EnergaCAMERIMAGE od zawsze był miejscem gorącej wymiany myśli technologicznej, dlatego także w tym roku postaraliśmy się o zebranie wiedzy o najnowszych dokonaniach w dziedzinie technik filmowych, tym razem w nowej, wirtualnej odsłonie EnergaCAMERIMAGE Market.

Tegoroczna edycja EnergaCAMERIMAGE odbędzie się w reżimie sanitarnym, co oznacza, że w kinach obowiązywać będzie limit miejsc (na dzień dzisiejszy limit wynosi 50% miejsc). Uczestnicy Festiwalu będą zobowiązani do zachowywania dystansu społecznego oraz zakrywania ust i nosa podczas udziału w wydarzeniach. Dołożymy wszelkich starań, aby uczestnictwo w Festiwalu było bezpieczne. Zapewnimy środki ochrony sanitarnej i dezynfekcję sal kinowych oraz pozostałych miejsc, w których będą odbywały się wydarzenia EnergaCAMERIMAGE. We wszystkich miejscach festiwalowych obowiązywać będzie zasada zachowania dystansu pomiędzy uczestnikami.

Listy filmów konkursowych i nazwiska laureatów nagród specjalnych ogłosimy w kolejnym komunikacie. Program Festiwalu zostanie ogłoszony w drugiej połowie października.

W trosce o bezpieczeństwo naszych uczestników zdecydowaliśmy o zawieszeniu tegorocznej odsłony programu Homestay. Wszystkich zainteresowanych udziałem w wolontariacie zapraszamy do zgłaszania się poprzez wypełnienie formularza, który jest dostępny tutaj.

Sprzedaż kart wstępu zostanie uruchomiona w połowie października.

Informacje pochodzą ze strony: https://www.facebook.com/events/277347809903299/

Udostępnij:

FacebookTwitter


Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.