▶️ 25. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca w Lublinie ◀️
Zapraszamy na 2️⃣5️⃣. edycję Międzynarodowych Spotkań Teatrów Tańca!

📌Niecały miesiąc dzieli nas od rozpoczęcia jubileuszowej edycji jednego z najstarszych i największych festiwali tańca współczesnego w Polsce i Europie Środkowo-Wschodniej. Niezwykła okazja wymaga niezwykłego programu i gości.

📌25. Międzynarodowe Spotkania Teatrów Tańca, które odbędą się w dniach 10-21 listopada 2021 roku w Lublinie, poświęcone będą prezentacji szerokiej gamy artystów tańca z Polski i świata ze szczególnym uwzględnieniem niemieckiej sceny tanecznej. Program rozpocznie premiera gospodarzy – Lubelskiego Teatru Tańca „W moim początku jest mój kres” w reżyserii Joanny Lewickiej. Jubileuszowa edycja zakończy się prezentacjami ikony niemieckiego, ale także światowego teatru tańca – TanzTheater Wuppertal Pina Bausch. W dniach 19, 20, 21 listopada spektakl „Kontakthof” w ich wykonaniu będzie do obejrzenia w Sali Operowej Centrum Spotkania Kultur – partnera wydarzenia. Będą to jedyne pokazy w Polsce tej niekwestionowanej gwiazdy tańca, która gościła ostatnio w naszym kraju 10 lat temu. Każdy ich występ na świecie to wyczekiwane wydarzenie.

📌Już za chwilę zdradzimy pełny program jubileuszowej edycji festiwalu. Zaglądajcie na www.ck.lublin.pl oraz www.mstt.pl. Sprzedaż biletów na wszystkie wydarzenia rusza 4 listopada.

Informacje pochodzą ze strony organizatora. Lublin

👉 Znajdź ciekawe wydarzenia kulturalne w naszej >>> wyszukiwarce imprez <<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content