malopolskie

Wszystkich Czytelników i miłośników książki serdecznie zapraszamy w dniach 14-17 października do EXPO Kraków, które na cztery dni zamieni się w istny książkowy raj. Zarezerwujcie sobie czas już teraz!

Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie 2021

Tegoroczne Targi będą połączeniem wydarzeń stacjonarnych i onlinowych, w których będzie można uczestniczyć poprzez specjalnie przygotowaną platformę.
Targi w 2021 to ogrom nowości wydawniczych, prezentowanych w jednym miejscu i w jednym czasie. To przegląd aktualnych trendów, a także kierunków, w których zmierza współczesna literatura. To miejsce, w którym Czytelnicy mają możliwość poznania książek niedostępnych w dużych sieciach księgarskich.
Jednak przede wszystkim, Międzynarodowe Targi Książki w Krakowie® to bezpośrednie spotkania z ulubionymi autorami, ilustratorami i wydawcami. To przestrzeń wypełniona licznymi warsztatami i prelekcjami, również dla najmłodszych Czytelników. Miejsce dialogu, wymiany myśli i poglądów między Czytelnikami i Wydawcami, a dla Wystawców – szansa na podzielenie się swoją misją i pokazanie tego, co jest dla nich ważne.
Mamy nadzieję, że w tym roku pandemia nie pokrzyżuje targowych planów. O wszystkich szczegółach będziemy informować na bieżąco.
Dbajmy o siebie, szczepmy się i spotkajmy na 24. Międzynarodowych Targach Książki w Krakowie®.
https://www.ksiazka.krakow.pl/pl/

Informacje pochodzą ze strony:
https://www.facebook.com/events/s/24-miedzynarodowe-targi-ksiazk/840158893149580/


👉 Znajdź ciekawe festiwale w naszej

>>>wyszukiwarce imprez<<<

Udostępnij:


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content