Ośrodek kultury

Wolskie Centrum Kultury – Otwarta Kolonia

Miejsce Aktywności Lokalnej Otwarta Kolonia zlokalizowane jest na terenie najstarszego osiedla mieszkaniowego w Warszawie, wybudowanego 120 lat temu, wg projektu Edwarda Goldberga. Jego fundatorem był Hipolit Wawelberg – bankier i filantrop.
Naszą intencją jest to, aby Otwarta Kolonia była miejscem spotkań wolnych od uprzedzeń i stereotypów, miejscem ludzi otwartych i niezależnych. Miejscem animacji, integracji i otwartości na działania mieszkańców. Bierzemy udział w projektach wielokulturowych, organizujemy spotkania tematyczne, małe koncerty, wykłady historyczne i varsavianistyczne. Współpracujemy z organizacjami pozarządowym i ze społecznością lokalną. Czekamy także na Twój pomysł!

Miejsce marzycieli, co lubią zmieniać świat na lepszy. Chcesz coś z nami zmieniać, tworzyć, działać albo po prostu się spotkać i pogadać – zapraszamy ;).

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.