Inne

Na’lɛfka

Na’lɛfka odkrywa na nowo sekrety polskiej tradycji nalewkarstwa. Z połączenia soczystych owoców i szlachetnego alkoholu, na bazie dawnych receptur powstaje wyjątkowy trunek, który w swoim bogactwie i głębi smaku kultywuje pokoleniową jakość! Bazą każdej na’lɛfki są dojrzewające w słońcu owoce z lokalnych wiejskich sadów. Prostota kompozycji, naturalne składniki, wysokojaściowy alkohol – to nasz przepis na wyśmienity trunek. Na’lɛfka powstaje w niewielkiej manufakturze. Nieśpiesznie dojrzewa, by prezentować się w harmonijnym, wyrafinowanym smaku. Sączona powoli, w towarzystwie przyjaciół i ożywionych rozmów urzeka od pierwszego łyku.
Na’lɛfka to nie tylko znakomite trunki, ale też miejsce spotkań i piękna przestrzeń, w której ogranizowane są wystawy młodych artystów, wymiany książkowe i inne kameralne wydarzenia kulturalne.

Udostępnij:


2022 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.