Biblioteka

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach

Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Polkowicach to miejsce przyjazne dla czytelnika w różnym wieku z niekwestionowanym nastawieniem na rozwijanie pasji czytelniczych. Realizuje zadania przestrzeni naukowej i kulturalnej z nastawieniem na pogłębianie pasji, zainteresowań, hobby.

Nasza Biblioteka wychodząc naprzeciw współczesnym trendom i wymaganiom dostosowuje oferty do potrzeb czytelnika od papierowej książki po szeroki wybór multimediów z nowoczesnym wyszukiwaniem w katalogu on-line.

Kreatywna i wykwalifikowana kadra z dynamicznym zacięciem, proponuje szeroki wachlarz różnych działań w oparciu o słowo pisane. To miejsce spotkań, dyskusji i ciekawych rozmów z pisarzami i zaproszonymi gośćmi, aktywizujące społeczność lokalną. Miejsce, które jest otwartym oknem na świat w każdej dziedzinie wiedzy i intensyfikowaniem nowych doświadczeń.

Udostępnij:

FacebookTwitter


2021 © Fundacja ProAnima. Wszelkie prawa zastrzeżone.

Scroll Up
Skip to content

Rejestrując się zgadzasz się z naszą Polityką prywatności, a także wyrażasz zgodę na otrzymywanie bezpłatnych biuletynów. W dowolnym momencie możesz zrezygnować z subskrypcji klikając w link na dole każdego biuletynu.